Elegantsed saunakerised Sinu sauna südames

Eestlased on teada-tuntud saunarahvas ja saunal on eestlaste igapäevaelus väga eriline koht. Saun on puhastav, püha ja tervendav paik. See ei puhasta teadupärast mitte ainult ihu, vaid ka hinge. See eriline koht vajab aga erilisi saunakeriseid ja just sellised saunakerised ongi meie tootevalikus olemas. Hea keris on sauna süda ja selle valikul ei tasu järeleandmisi teha.

Siinkohal tutvustaks Sulle aga lähemalt HUUMi, mis on meie oma eestimaine tootja ja kes valmistab väga kvaliteetseid ja kauni disainiga saunakeriseid. Valikus on nii elektrikerised kui puukerised, seega sobiva kerise leiab nii mobiilsust hindav kui traditsioone austav saunaline.

Unusta igavad sanakerised. HUUMi saunakeriste minimalistlik disain rõhutab kivide loomulikku ilu ning elavdab leiliruumi sisekujundust.

Naudi mahedat ja kauakestvat leili. HUUMi saunakeriste suur kivide mahutavus võimaldab sauna pikalt kuumana hoida ning ka elektrikeristel pakkuda puuküttekeristele sarnast mahedat leili.

Küta sauna mobiilist. HUUMi mobiilirakendusega piisab vaid paarist klikist telefonis, et võiksid koju jõudes otse kuuma sauna astuda.

Panusta kvaliteeti. Kõik HUUM saunakerised valmivad roostevabast terasest ja läbivad hoolika tootmisprotsessi, et saavutada hea väljanägemine ning võimalikult kaua vastu pidada.

Mõned näited meie pakutavatest saunakeristest leiad allpoolt aga kogu tootevaliku koos mugava tellimise- ja maksevõimalusega leiad meie CALOR veebipoest, mida haldab meie teine ettevõte Calor Nordic OÜ.

Loomulikult oled endiselt oodatud pakkumist küsima ka tere@tulijasuits.ee vahendusel, oleme Sinu jaoks alati olemas.

huum-drop

HUUM DROP

huum-hive

HUUM HIVE

huum-hive-mini

HUUM HIVE Mini

huum-hive-wood

HUUM HIVE Wood

huum-steel

HUUM STEEL

huum-cliff

HUUM CLIFF

huum-uku-local

HUUM UKU LOCAL/WIFI/GSM